702 175 951

Vitajte

Minimální vklad činí 300 Kč. Systém kontroluje deposit pro případný storno poplatek, bez vloženého depositu tak není možné činit rezervace, nejedná-li se o rezervaci vstupu zakoupeného v rámci permanentky. Podmínky platí i pro držitele karet Multisport.
Minimální kapacita, při které se koná lekce, jsou tři osoby. U některých lekcí je výjimka a lekce se koná od 1 osoby. Pokud není naplněna minimální kapacita lekce, tato se automaticky ruší 2 hodiny před začátkem a zákazníkům přijde sms o zrušení lekce. Storno poplatek není v takovém případě účtován.
Obchodní podmínky a návštěvní řád jsou k dispozici na webu v části rezervace nebo na recepci sportcentra.
Registrace nového zákazníka
Registrace nového zákazníka je možná online nebo osobně na recepci sportcentra.
Platnost vloženého depositu, minimální výše vkladu na deposit
Platnost vloženého depositu je 12 kalendářních měsíců od posledního vkladu. Není-li deposit ve stanovené lhůtě vyčerpán, propadá. Minimální výše vkladu na deposit činí 300 Kč.
Účtenka v režimu EET při vložení depositu online
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenka je doručena na e-mail.

Informácie pre návštevníkov

Nové skupinové lekce

Ani v nucené pauze jsme nezaháleli a připravili pro Vás dvě nové skupinové aktivity a mnoho různých nových lekcí s novými lektory :) Vítáme u nás Terezu, Terezu, Marcelu, Káju a Maky a také Honzu a Jakuba A také vítáme našich devět zbrusu nových sítí na Fly jógu a 13 zbrusu nových trampolínek na Jumping :) Lekce jsou vypsány v rozvrhu....

Otevření sportcentra v pondělí dne 27. 4. 2020

Oznamujeme, že v souvislosti s uvolněním opatření otevíráme sportcentrum v pondělí 27. 4. 2020 pro všechny aktivity s výjimkou solária a wellness za podmínek, stanovených Usnesením Vlády ČR ze dne 23. 4. 2020 č. 453. Otevírací doba zůstane standardní, kapacita jednotlivých činností včetně skupinových aktivit bude omezena počtem osob dle...

Prodloužení platnosti členství, permanentek a depositu

Sdělujeme, že dle aktuální situace průběžně přerušujeme platnost měsíčních, půlročních a ročních permanentek (členství), nyní je jejich platnost přerušena na dobu od 13. 3. 2020 do 11. 4. 2020, tj. do konce vyhlášeného nouzového stavu. Pokud dojde k prodloužení nouzového stavu a sportcentrum tedy bude uzavřeno...

Uzavření sportcentra od 13. 3. 2020

Vážení klienti,
z důvodu opatření přijatých vládou České republiky v rámci vyhlášeného nouzového stavu bude Sportcentrum Malenovice od zítřka, pátku 13. 3. 2020, do odvolání uzavřeno. Týká se to všech aktivit sportcentra.
Vaše rezervace sportoviště jsou stornovány bez poplatku. Platnost...