702 175 951

Welcome

Minimální vklad činí 300 Kč. Systém kontroluje deposit pro případný storno poplatek, bez vloženého depositu tak není možné činit rezervace, nejedná-li se o rezervaci vstupu zakoupeného v rámci permanentky. Podmínky platí i pro držitele karet Multisport.
Minimální kapacita, při které se koná lekce, jsou tři osoby. U některých lekcí je výjimka a lekce se koná od 1 osoby. Pokud není naplněna minimální kapacita lekce, tato se automaticky ruší 2 hodiny před začátkem a zákazníkům přijde sms o zrušení lekce. Storno poplatek není v takovém případě účtován.
Obchodní podmínky a návštěvní řád jsou k dispozici na webu v části rezervace nebo na recepci sportcentra.
Registrace nového zákazníka
Registrace nového zákazníka je možná online nebo osobně na recepci sportcentra.
Platnost vloženého depositu, minimální výše vkladu na deposit
Platnost vloženého depositu je 12 kalendářních měsíců od posledního vkladu. Není-li deposit ve stanovené lhůtě vyčerpán, propadá. Minimální výše vkladu na deposit činí 300 Kč.
Účtenka v režimu EET při vložení depositu online
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenka je doručena na e-mail.

Information for customers

OPEN DAY

Na sobotu 30. 5. jsme pro Vás připravili OPEN DAY. Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si zcela zdarma nová skupinová cvičení a lekci s novými trenéry. Nově máme sítě na Fly jógu a trampolínky a tyto lekce zařazujeme od 11. 5. do rozvrhu. K vyzkoušení také budou lekce kruhového tréninku, TRX a Race Walker. Tak neváhejte a rezervujte si své místo...

Nové skupinové lekce

Ani v nucené pauze jsme nezaháleli a připravili pro Vás dvě nové skupinové aktivity a mnoho různých nových lekcí s novými lektory :) Vítáme u nás Terezu, Terezu, Marcelu, Káju a Maky a také Honzu. A také vítáme našich devět zbrusu nových sítí na Fly jógu a 13 zbrusu nových trampolínek na Jumping :) Sledujte náš rozvrh, již od...

Státní svátky 1. a 8. května

O státních svátcích 1. a 8. května je sportcentrum otevřeno od 6.30 do 22 hodin. Wellness a solárium není v provozu z důvodu opatření vlády. Kapacita fitness je 22 osob a z uplynulého týdne jsme vyhodnotili, že je dostatečná a není třeba činit žádná opatření k rezervaci místa.

Otevření sportcentra v pondělí dne 27. 4. 2020

Oznamujeme, že v souvislosti s uvolněním opatření otevíráme sportcentrum v pondělí 27. 4. 2020 pro všechny aktivity s výjimkou solária a wellness za podmínek, stanovených Usnesením Vlády ČR ze dne 23. 4. 2020 č. 453. Otevírací doba zůstane standardní, kapacita jednotlivých činností včetně skupinových aktivit bude omezena počtem osob dle...