702 175 951

Üdvözöljük

Minimální vklad činí 300 Kč. Systém kontroluje deposit pro případný storno poplatek, bez vloženého depositu tak není možné činit rezervace, nejedná-li se o rezervaci vstupu zakoupeného v rámci permanentky. Podmínky platí i pro držitele karet Multisport.
Minimální kapacita, při které se koná lekce, jsou tři osoby, výjimkou jsou lekce Jiřího Kilhofa (Kruhový trénink, CrossGym kruhový trénink, PUMP, GroupPole) a lekce Aleny Skácelové (Formování do plavek, TRX, kruhový trénink, zdravotní cvičení), kde se lekce konají již od jedné osoby. Pokud není naplněna minimální kapacita lekce, tato se automaticky ruší 2 hodiny před začátkem a zákazníkům přijde sms o zrušení lekce. Storno poplatek není v takovém případě účtován. Pokud již lekce byla zaplacena, je účet stornován a peníze vráceny do depositu.
Aktualizace obchodních podmínek a návštěvního řádu
S platností od 1. 9. 2018 byly aktualizovány obchodní podmínky a návštěvní řád. Změny nastávají v depositních skupinách, výši vkladu, výši slevy, způsobu platby (přijímání benefitních poukazů) a v účtování storno poplatků, které jsou nyní stanoveny pevnou částkou. Obchodní podmínky a návštěvní řád jsou k dispozici na webu v části rezervace nebo na recepci sportcentra.
Změna ceníku od 1. 9. 2018
Od 1. 9. 2018 dochází ke změně ceníku, a to u základního vstupu u některých služeb a ve výši slevy u depositních skupin. Ceník je k dispozici na webu nebo na recepci sportcentra.
Registrace nového zákazníka
Registrace nového zákazníka je možná online nebo osobně na recepci sportcentra.
Platnost vloženého depositu, minimální výše vkladu na deposit
Platnost vloženého depositu je 12 kalendářních měsíců od posledního dobití čipové karty. Není-li deposit ve stanovené lhůtě vyčerpán, propadá. Minimální výše vkladu na deposit činí 300 Kč.
Účtenka v režimu EET při vložení depositu online
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenka je doručena na e-mail.

Információ vendégeinknek

Státní svátek 28. října

O státním svátku v neděli 28. října máme ve sportcentru běžnou otevírací dobu, tedy od 6.30 do 22.00 hodin - fitness, CrossGym, solárium, badminton, squash, stolní tenis. Wellness je v neděli otevřeno od 10.00 do 21.30 hodin. Vyzkoušejte také některou z našich skupinových lekcí - kruhový trénink, PUMP, Jógu pro všechny, Race Walker nebo nově pohybové...

Spartááá !!!

Pozor! Jde do tuhého, na sobotu 27. 10. se hledá deset bojovníků k přežití sparťanského výcviku v crossgymové tělocvičně...kdo přežije, přesune se do dalšího levelu, kde všichni odložíme štít a kopí, protože nám stačí údery a kopy :) Kdo přežije, na náš účet hoduje...v řeckém stylu ve Sportcentrum...