702 175 951

Üdvözöljük

Minimální vklad činí 300 Kč. Systém kontroluje deposit pro případný storno poplatek, bez vloženého depositu tak není možné činit rezervace, nejedná-li se o rezervaci vstupu zakoupeného v rámci permanentky. Podmínky platí i pro držitele karet Multisport.
Minimální kapacita, při které se koná lekce, jsou tři osoby. U některých lekcí je výjimka a lekce se koná od 1 osoby. Pokud není naplněna minimální kapacita lekce, tato se automaticky ruší 2 hodiny před začátkem a zákazníkům přijde sms o zrušení lekce. Storno poplatek není v takovém případě účtován.
Obchodní podmínky a návštěvní řád jsou k dispozici na webu v části rezervace nebo na recepci sportcentra.
Registrace nového zákazníka
Registrace nového zákazníka je možná online nebo osobně na recepci sportcentra.
Platnost vloženého depositu, minimální výše vkladu na deposit
Platnost vloženého depositu je 12 kalendářních měsíců od posledního vkladu. Není-li deposit ve stanovené lhůtě vyčerpán, propadá. Minimální výše vkladu na deposit činí 300 Kč.
Účtenka v režimu EET při vložení depositu online
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenka je doručena na e-mail.

Információ vendégeinknek

Prodloužení platnosti členství, permanentek a depositu

Sdělujeme, že dle aktuální situace průběžně přerušujeme platnost měsíčních, půlročních a ročních permanentek (členství), nyní je jejich platnost přerušena na dobu od 13. 3. 2020 do 11. 4. 2020, tj. do konce vyhlášeného nouzového stavu. Pokud dojde k prodloužení nouzového stavu a sportcentrum tedy bude uzavřeno...

Uzavření sportcentra od 13. 3. 2020

Vážení klienti,
z důvodu opatření přijatých vládou České republiky v rámci vyhlášeného nouzového stavu bude Sportcentrum Malenovice od zítřka, pátku 13. 3. 2020, do odvolání uzavřeno. Týká se to všech aktivit sportcentra.
Vaše rezervace sportoviště jsou stornovány bez poplatku. Platnost...

Pravidelné zasílání výpisu z depositu

Vážení klienti, spouštíme pravidelné zasílání výpisu změn depositu. Výpis obdržíte jedenkrát měsíčně na e-mailovou adresu, uvedenou při registraci. Prosíme Vás o kontrolu Vámi uvedených údajů tak, aby byly údaje aktuální. Případné dotazy adresujte prosím na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz. Děkujeme.

V roce 2020 nově kruháč také ráno

Od ledna 2020 na to jdeme zostra a zařazujeme nově dva kruhové tréninky v 7.00 hodin, a to v úterý a ve čtvrtek. Začínáme 7. 1. 2020.