PŘIHLÁŠENÍ K ÚČTU

Login k účtu je zpravidla Váš e-mail (vše malým písmem). Pokud se nemůžete přihlásit ke svému účtu (vytvořenému na recepci nebo online), NEZAKLÁDEJTE ÚČET NOVÝ, ale napište na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz.

702 175 951

Добро пожаловать

Minimální vklad činí 300 Kč. Systém kontroluje deposit pro případný storno poplatek, bez vloženého depositu tak není možné činit rezervace, nejedná-li se o rezervaci vstupu zakoupeného v rámci permanentky. Podmínky platí i pro držitele karet Multisport.
Minimální kapacita, při které se koná lekce, jsou tři osoby. U některých lekcí je výjimka a lekce se koná od 1 osoby. Pokud není naplněna minimální kapacita lekce, tato se automaticky ruší 2 hodiny před začátkem a zákazníkům přijde sms o zrušení lekce. Storno poplatek není v takovém případě účtován.
Obchodní podmínky a návštěvní řád jsou k dispozici na webu v části rezervace nebo na recepci sportcentra.
Registrace nového zákazníka
Registrace nového zákazníka je možná online nebo osobně na recepci sportcentra.
Platnost vloženého depositu, minimální výše vkladu na deposit
Platnost vloženého depositu je 12 kalendářních měsíců od posledního vkladu. Není-li deposit ve stanovené lhůtě vyčerpán, propadá. Minimální výše vkladu na deposit činí 300 Kč.
Účtenka v režimu EET při vložení depositu online
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenka je doručena na e-mail.

Информация для заказчиков

Sezóna wellness od středy 1. září

Ve středu 1. září zahajujeme provoz wellness. Permanentky na wellness byly o dobu uzavření wellness prodlouženy. Těšíme se na Vás a prosíme o dodržování stanovených opatření. Upozorňujeme, že v případě využití karty Multisport bude účtován doplatek za wellness, pokud Váš pobyt přesáhne 90 minut.

Nová lekce Zumby

Od pátku 3. září přidáváme do rozvrhu další novou lekci, a to Zumbu pod vedením nové lektory Terezy. Lekce se bude konat od tří osob. Lekce zumby trvá 50 minut. Zumba v sobě spojuje tvarování postavy, tanec a spontánní zábavu, protože při zumbě není dána pevná sestava jako při aerobiku. Cvičí se na jednotlivé skladby, které na sebe...