702 175 951

Добро пожаловать

Minimální vklad činí 300 Kč. Systém kontroluje deposit pro případný storno poplatek, bez vloženého depositu tak není možné činit rezervace, nejedná-li se o rezervaci vstupu zakoupeného v rámci permanentky. Podmínky platí i pro držitele karet Multisport.
Minimální kapacita, při které se koná lekce, jsou tři osoby. U některých lekcí je výjimka a lekce se koná od 1 osoby. Pokud není naplněna minimální kapacita lekce, tato se automaticky ruší 2 hodiny před začátkem a zákazníkům přijde sms o zrušení lekce. Storno poplatek není v takovém případě účtován.
Obchodní podmínky a návštěvní řád jsou k dispozici na webu v části rezervace nebo na recepci sportcentra.
Registrace nového zákazníka
Registrace nového zákazníka je možná online nebo osobně na recepci sportcentra.
Platnost vloženého depositu, minimální výše vkladu na deposit
Platnost vloženého depositu je 12 kalendářních měsíců od posledního vkladu. Není-li deposit ve stanovené lhůtě vyčerpán, propadá. Minimální výše vkladu na deposit činí 300 Kč.
Účtenka v režimu EET při vložení depositu online
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenka je doručena na e-mail.

Информация для заказчиков

Prodloužena platnost depositních skupin

Platnost všech depositních skupin, depositu, členství a permanentek byla prodloužena o dobu uzavření sportcentra, tj. o 55 dní. Otevíráme ve čtvrtek 3. prosince. Od tohoto data jsou všechny skupiny aktivní.

Otevíráme ve čtvrtek 3. prosince

S radostí Vám oznamujeme, že se konečně opět setkáme v našem sportcentru. Kdy to bude? Již brzy a vše pro Vás pilně připravujeme. Sportcentrum bude otevřeno od čtvrtka 3. prosince za dodržení všech stanovených podmínek včetně metrů na osobu (jen pevně věříme, že povinnost nošení roušek nebude vyžadována). Kapacita...

V restauraci vaříme z okénka

Restaurace Sportcentrum funguje nyní v režimu výdejového okénka. Vaříme od pondělí do pátku od 10 do 14 hodin, máme týdenní stálou nabídku. Sobota a neděle je zavřeno. Objednávky je možné činit na tel. 702 186 525.

Zahájení provozu wellness

Od úterý 1. září zahajujeme provoz wellness. Wellness je v provozu ve všední dny od 14.00 do 21.30 hodin, v sobotu a v neděli od 10.00 do 21.30 hodin. Jedná se o bezplavkovou zónu, v ceně je zapůjčení jedné osušky do wellness. Cena zůstává stejná jako v loňské sezóně, tedy 250 Kč základní vstup a 220 Kč vstup pro studenty a seniory. Nabízíme...