702 175 951
News and announcements

Úprava ceníku od 1. 1. 2020

31 December 2019

Od 1.1. 2020 jsme přistoupili k úpravě ceny za vstup do fitness a dále za časové permanentky. Nově také zařazujeme do ceníku vstup do CrossGym tělocvičny pro studenty a seniory za 80 Kč.

V roce 2020 nově kruháč také ráno

31 December 2019

Od ledna 2020 na to jdeme zostra a zařazujeme nově dva kruhové tréninky v 7.00 hodin, a to v úterý a ve čtvrtek. Začínáme 7. 1. 2020.

Nová tělocvična na skupinové lekce

17 October 2019

Od pondělí 21. října pro vás otevíráme druhou tělocvičnu na skupinové lekce - Sál 2 !!! Budou zde nově probíhat lekce: Kondiční box, Body Pump, GroupPole pro začátečníky, kruhový funkční trénink a také nové lekce, které spojují některé z našich lekcí - Box-Pump a také prodloužená lekce Box-Pump-Stretch. U nás se můžete vybít dosyta :)

Úprava ceníku, platná od 1. 9. 2019

21 August 2019

Od 1. 9. 2019 dochází ke změnám v ceně u vybraných skupinových cvičení, včetně změny slevové skupiny, a u ceny za vstup do wellness. Výše slevy u skupinových aktivit v jednotlivých skupinách dle výše vkladu již bude stejná, jako u ostatních nabízených služeb. Cena lekcí Kondičního boxu, TRX a kruhového tréninku se zvyšuje v základní ceně na 120 Kč. Cena lekce PUMP se snižuje na 100 Kč. U ceny za wellness jsme přistoupili ke zvýšení ceny na 250 Kč u dospělé osoby a 220 Kč u studenta a seniora v základní ceně především z důvodu nárůstu cen energií. Těšit se ale můžete také na nová lehátka v relaxační místnosti. Výhodou oproti ostatním poskytovatelům služby v našem zařízení je skutečnost, že doba pobytu ve wellness není časově omezena, s výjimkou držitelů karet Multisport, kde je hrazena ze strany poskytovatele této služby pouze jedna hodina. Děkujeme za akceptaci změn a těšíme se na vaši návštěvu.

Pohybové aktivity pro děti v pondělí v 15 hodin

21 August 2019

Lekce pohybových aktivit pro děti se bude konat pravidelně v pondělí od 15 do 16 hodin, začínáme v pondělí dne 9. září 2019. Zvýhodněná cena za celý školní rok činí 1900 Kč (platba je možná na recepci sportcentra s tím, že se registruje dítě a jemu se zakoupí permanentka na pohybové aktivity), cena lekce tak vychází na 50 Kč. Na lekci bude umožněn také jednorázový vstup, cena činí 70 Kč. Pohybové aktivity pro děti se budou konat v případě, že lekce bude zakoupena pro alespoň 3 děti, v opačném případě se lekce konat nebudou a peníze budou vráceny. Pohybové aktivity pro děti jsou zaměřeny na všeobecný rozvoj pohyblivosti, síly a vytrvalosti u dětí. Jedná se o výběr vhodných aktivit, které sportcentrum nabízí, např. kondiční box, kruhový trénink, TRX, Race Walker, bosu, CrossGym, badminton, squash, stolní tenis a další. Hodina bude vedena formou vhodnou pro děti tak, aby je zaujala a byla pestrá na aktivity. Těší se na vás trenér Jirka :)

Zařazujeme novou lekci Bosu pro začátečníky, poprvé v úterý 20. srpna

15 August 2019

Z důvodu velkého zájmu o lekce Bosu naší skvělé Lilly jsme se rozhodli zařadit v úterý další lekci Bosu, tentokrát pro začátečníky. Lekce se bude konat pravidelně v úterý v 17 hodin a začínáme netradičně už v úterý 20. 8. 2019. Již zavedené lekce Bosu v úterý a čtvrtek v 18 hodin zůstávají beze změny.

Kruháč pro rodiče s dětmi i bez dětí pokračuje i po prázdninách

07 July 2019

Máme pro vás skvělou zprávu, oblíbený prázdninový kruhový funkční trénink pro aktivní maminky s dětmi nebo i bez dětí, který vede Jirka, pokračuje dále. Lekce se koná pravidelně v pondělí a čtvrtek v 9 hodin. Cvičit můžete přijít jak s dětmi, tak i bez dětí, volba je na vás :) Dáte si pěkně do těla ve sportcentru a pak následně můžete pokračovat i v naší restauraci :) Lekce je vypsána v rezervačním systému v Sále 1 pod názvem Kruháč pro rodiče s dětmi nebo i bez dětí. Pojďte si zamakat s námi :) Bude to super.

Karta Multisport

15 September 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium.