702 175 951
News and announcements

Nové skupinové lekce

05 May 2020

Ani v nucené pauze jsme nezaháleli a připravili pro Vás dvě nové skupinové aktivity a mnoho různých nových lekcí s novými lektory :) Vítáme u nás Terezu, Terezu, Marcelu, Káju a Maky a také Honzu a Jakuba A také vítáme našich devět zbrusu nových sítí na Fly jógu a 13 zbrusu nových trampolínek na Jumping :) Lekce jsou vypsány v rozvrhu. Nabízíme také lekce pro děti a přidali jsme lekce Kondičního boxu s Jakubem. Exkluzivně v našem sportcentru můžete také využivat mobilní aplikaci Sportcentrum Malenovice jak pro iPhone, tak pro Android. Přihlašovací údaje použijete stejné jak do klasického rezervačního systému.

Otevření sportcentra v pondělí dne 27. 4. 2020

24 April 2020

Oznamujeme, že v souvislosti s uvolněním opatření otevíráme sportcentrum v pondělí 27. 4. 2020 pro všechny aktivity s výjimkou solária a wellness za podmínek, stanovených Usnesením Vlády ČR ze dne 23. 4. 2020 č. 453. Otevírací doba zůstane standardní, kapacita jednotlivých činností včetně skupinových aktivit bude omezena počtem osob dle stanovených podmínek a také budou stanoveny přísné hygienické podmínky. Nebude možné využívat šatny a sprchy. Vše upřesníme, vyvěsíme na sociální sítě a také v provozovně. Těšíme se na Vás.

Prodloužení platnosti členství, permanentek a depositu

01 April 2020

Sdělujeme, že dle aktuální situace průběžně přerušujeme platnost měsíčních, půlročních a ročních permanentek (členství), nyní je jejich platnost přerušena na dobu od 13. 3. 2020 do 11. 4. 2020, tj. do konce vyhlášeného nouzového stavu. Pokud dojde k prodloužení nouzového stavu a sportcentrum tedy bude uzavřeno i po datu 11. 4., permanentky budou samozřejmě přerušeny i na tuto dobu. Informativní e-maily, které již nyní někteří z našich klientů obdrželi, jsou zasílány automaticky s 15-ti denním předstihem. Není tedy třeba na ně nijak reagovat.
U permanentek na solárium, osobní tréninky a ostatních vstupových (fitness, wellness, skupinové lekce apod.) také průběžně prodlužujeme jejich platnost.
Co se týká konce platnosti depositu, i toto sledujeme a průběžně prodlužujeme platnost depositu a dané slevové skupiny. Klienti mají ale i nyní možnost dobít si deposit online.
Všechny storno poplatky od 13. 3. 2020, které byly účtovány automaticky z důvodu, že došlo ke zrušení rezervace ze strany klienta, byly stornovány a peníze vráceny zpět na účet klienta.
Pevně věříme, že tuto dobu brzy úspěšně překonáme, vyjdeme z ní silnější a sejdeme se opět u nás ve sportcentru nebo v restauraci. Těšíme se na Vás, sportu zdar a tužme se doma, ať jsme všichni ve formě :)

Uzavření sportcentra od 13. 3. 2020

12 March 2020

Vážení klienti,
z důvodu opatření přijatých vládou České republiky v rámci vyhlášeného nouzového stavu bude Sportcentrum Malenovice od zítřka, pátku 13. 3. 2020, do odvolání uzavřeno. Týká se to všech aktivit sportcentra.
Vaše rezervace sportoviště jsou stornovány bez poplatku. Platnost měsíčních, půlročních a ročních permanentek byla na dobu uzavření přerušena, tedy o dobu uzavření sportcentra se jejich platnost prodlouží. Stejně tak byla prodloužena platnost u těch depositů, u kterých hrozila expirace, a to do konce dubna 2020. Všechny další požadavky budou vyřizovány individuálně na základě žádosti zaslané na mail info@sportcentrummalenovice.cz. Děkujeme za pochopení, přejeme mnoho sil, pevné zdraví a těšíme se na Vás v době budoucí. Za kolektiv pracovníků sportcentra Jiří Kilhof, provozovatel.

Pravidelné zasílání výpisu z depositu

30 January 2020

Vážení klienti, spouštíme pravidelné zasílání výpisu změn depositu. Výpis obdržíte jedenkrát měsíčně na e-mailovou adresu, uvedenou při registraci. Prosíme Vás o kontrolu Vámi uvedených údajů tak, aby byly údaje aktuální. Případné dotazy adresujte prosím na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz. Děkujeme.

V roce 2020 nově kruháč také ráno

31 December 2019

Od ledna 2020 na to jdeme zostra a zařazujeme nově dva kruhové tréninky v 7.00 hodin, a to v úterý a ve čtvrtek. Začínáme 7. 1. 2020.

Nová tělocvična na skupinové lekce

17 October 2019

Od pondělí 21. října pro vás otevíráme druhou tělocvičnu na skupinové lekce - Sál 2 !!! Budou zde nově probíhat lekce: Kondiční box, Body Pump, GroupPole pro začátečníky, kruhový funkční trénink a také nové lekce, které spojují některé z našich lekcí - Box-Pump a také prodloužená lekce Box-Pump-Stretch. U nás se můžete vybít dosyta :)

Karta Multisport

15 September 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium.