702 175 951
News and announcements

Prodloužena platnost depositních skupin

30 November 2020

Platnost všech depositních skupin, depositu, členství a permanentek byla prodloužena o dobu uzavření sportcentra, tj. o 55 dní. Otevíráme ve čtvrtek 3. prosince. Od tohoto data jsou všechny skupiny aktivní.

Otevíráme ve čtvrtek 3. prosince

29 November 2020

S radostí Vám oznamujeme, že se konečně opět setkáme v našem sportcentru. Kdy to bude? Již brzy a vše pro Vás pilně připravujeme. Sportcentrum bude otevřeno od čtvrtka 3. prosince za dodržení všech stanovených podmínek včetně metrů na osobu (jen pevně věříme, že povinnost nošení roušek nebude vyžadována). Kapacita našeho sportcentra je k nám velice příznivá a nijak nenaruší chod fitness. Lekce se konají v počtu 9 osob a trenér a již jsou vypsány v rezervačním systému. Dlouhodobé rezervace badmintonu jsou nastaveny od čtvrtka. Těšíme se na Vás.

V restauraci vaříme z okénka

16 October 2020

Restaurace Sportcentrum funguje nyní v režimu výdejového okénka. Vaříme od pondělí do pátku od 10 do 14 hodin, máme týdenní stálou nabídku. Sobota a neděle je zavřeno. Objednávky je možné činit na tel. 702 186 525.

Zahájení provozu wellness

01 September 2020

Od úterý 1. září zahajujeme provoz wellness. Wellness je v provozu ve všední dny od 14.00 do 21.30 hodin, v sobotu a v neděli od 10.00 do 21.30 hodin. Jedná se o bezplavkovou zónu, v ceně je zapůjčení jedné osušky do wellness. Cena zůstává stejná jako v loňské sezóně, tedy 250 Kč základní vstup a 220 Kč vstup pro studenty a seniory. Nabízíme roční permanentku fitness + wellness, permanentku na vstupy do wellness nebo slevu z depositu dle výše vkladu. Wellness je v provozu do 30. 6. 2021.

Dětské kroužky od 7. 9.

01 September 2020

Pravidelně od pondělí 7. 9. nabízíme kroužky pro děti - pohybové aktivity v pondělí v 15 hodin, fly jógu v úterý v 14.30 a ve čtvrtek v 15 hodin. Platba za celý školní rok činí 1900 Kč. Tak neváhejte a přihlašte svoje děti, kapacita je omezená. Přihlášky a platba na recepci sportcentra. Lekce pro děti vede Terka, Kája a Maky.

Nové skupinové lekce

05 May 2020

Ani v nucené pauze jsme nezaháleli a připravili pro Vás dvě nové skupinové aktivity a mnoho různých nových lekcí s novými lektory :) Vítáme u nás Terezu, Terezu, Marcelu, Káju a Maky a také Honzu a Jakuba A také vítáme našich 9 zbrusu nových sítí na Fly jógu a 13 zbrusu nových trampolínek na Jumping :) Lekce jsou vypsány v rozvrhu. Nabízíme také lekce pro děti a přidali jsme lekce Kondičního boxu s Jakubem. Exkluzivně v našem sportcentru můžete také využivat mobilní aplikaci Sportcentrum Malenovice jak pro iPhone, tak pro Android. Přihlašovací údaje použijete stejné jak do klasického rezervačního systému.

Pravidelné zasílání výpisu z depositu

30 January 2020

Vážení klienti, spouštíme pravidelné zasílání výpisu změn depositu. Výpis obdržíte jedenkrát měsíčně na e-mailovou adresu, uvedenou při registraci. Prosíme Vás o kontrolu Vámi uvedených údajů tak, aby byly údaje aktuální. Případné dotazy adresujte prosím na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz. Děkujeme.

Nová tělocvična na skupinové lekce

17 October 2019

Od pondělí 21. října pro vás otevíráme druhou tělocvičnu na skupinové lekce - Sál 2 !!! Budou zde nově probíhat lekce: Kondiční box, Body Pump, GroupPole pro začátečníky, kruhový funkční trénink a také nové lekce, které spojují některé z našich lekcí - Box-Pump a také prodloužená lekce Box-Pump-Stretch. U nás se můžete vybít dosyta :)

Karta Multisport

15 September 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium.