PŘIHLÁŠENÍ K ÚČTU, PLATNOST DEPOZITU

Login k účtu je zpravidla Váš e-mail (vše malým písmem). Pokud se nemůžete přihlásit ke svému účtu (vytvořenému na recepci nebo online), NEZAKLÁDEJTE ÚČET NOVÝ, ale napište na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz.
Depozit je platný 12 měsíců od posledního vkladu, po uplynutí lhůty depozit propadne. Prodloužit lze dalším vkladem.

702 175 951
News and announcements

Lekce Jógalates

20 November 2022

Lekce Jógalates - kombinace jógy a pilates s Petrou se koná pravidelně v pondělí a ve čtvrtek v 17 hodin. Místo si můžete rezervovat v rezervačním systému.

Zvýšení cen od 2. 11. 2022

01 November 2022

Oznamujeme, že s platností od 2. 11. 2022 zvyšujeme ceny za vstupy, služby, lekce a permanentky. Ceník je k dispozici na recepci sportcentra nebo zde na stránkách. Nově ve fitness permanentka na 3 měsíce, permanentka roční se ruší.

Wellness není v provozu

05 September 2022

Oznamujeme, že jsme neuvedli do provozu wellness z důvodu vysokých cen za energie. Permanentky budeme převádět na fitness a řešit individuálně. Děkujeme za pochopení.

Mobilní aplikace

20 May 2021

Víte, že u nás můžete využívat i mobilní aplikaci pro rezervace lekcí? Dostupná je jak v Google Play, tak v App Store. Přihlašovací údaje jsou stejné jako do stávajícího rezervačního systému. Pokud již máte u nás vytvořen účet, nikdy si v mobilní aplikaci nezakládejte nový, data by nebyla propojena. Login je zpravidla Váš e-mail (vše malým, pozor na mezeru na konci). Pokud neznáte svoje heslo nebo se Vám nedaří přihlásit, obraťte se na nás na recepci nebo na mail info@sportcentrummalenovice.cz

Pravidelné zasílání výpisu z depositu

30 January 2020

Vážení klienti, spouštíme pravidelné zasílání výpisu změn depositu. Výpis obdržíte jedenkrát měsíčně na e-mailovou adresu, uvedenou při registraci. Prosíme Vás o kontrolu Vámi uvedených údajů tak, aby byly údaje aktuální. Případné dotazy adresujte prosím na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz. Děkujeme.

Karta Multisport

15 September 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium. U wellness vyžadujeme doplatek při pobytu nad 90 minut celkem.