PŘIHLÁŠENÍ K ÚČTU

Login k účtu je zpravidla Váš e-mail (vše malým písmem). Pokud se nemůžete přihlásit ke svému účtu (vytvořenému na recepci nebo online), NEZAKLÁDEJTE ÚČET NOVÝ, ale napište na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz.

702 175 951
News and announcements

Provoz wellness v květnu

17 May 2022

Wellness je v květnu v provozu takto: - v provozu masážní vany, malá sauna finská (na sucho), venkovní ochlazovací bazén Větší sauna a Kneippův chodník jsou mimo provoz. Sezóna wellness bude ukončena 31. 5. a opět zahájena v průběhu měsíce září. Nově bude wellness v provozu vždy od září do května. Děkujeme za pochopení.

Ranní lekce Race Walker

23 September 2021

Nově v rozvrhu skupinových lekcí nabízíme ranní lekce Race Walker (alpinning) s Marcelou vždy v úterý a ve čtvrtek v 6.30 hodin.

Mobilní aplikace

20 May 2021

Víte, že u nás můžete využívat i mobilní aplikaci pro rezervace lekcí? Dostupná je jak v Google Play, tak v App Store. Přihlašovací údaje jsou stejné jako do stávajícího rezervačního systému. Pokud již máte u nás vytvořen účet, nikdy si v mobilní aplikaci nezakládejte nový, data by nebyla propojena. Login je zpravidla Váš e-mail (vše malým, pozor na mezeru na konci). Pokud neznáte svoje heslo nebo se Vám nedaří přihlásit, obraťte se na nás na recepci nebo na mail info@sportcentrummalenovice.cz

Pravidelné zasílání výpisu z depositu

30 January 2020

Vážení klienti, spouštíme pravidelné zasílání výpisu změn depositu. Výpis obdržíte jedenkrát měsíčně na e-mailovou adresu, uvedenou při registraci. Prosíme Vás o kontrolu Vámi uvedených údajů tak, aby byly údaje aktuální. Případné dotazy adresujte prosím na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz. Děkujeme.

Karta Multisport

15 September 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium. U wellness vyžadujeme doplatek při pobytu nad 90 minut celkem.