PŘIHLÁŠENÍ K ÚČTU

Login k účtu je zpravidla Váš e-mail (vše malým písmem). Pokud se nemůžete přihlásit ke svému účtu (vytvořenému na recepci nebo online), NEZAKLÁDEJTE ÚČET NOVÝ, ale napište na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz.

702 175 951
News and announcements

Prokázání bezinfekčnosti

31 October 2021

Nikdy nevstupujte do provozovny, pokud vykazujete příznaky respiračního onemocnění!
Dle aktuálních opatření Ministerstva zdravotnictví je zákazníkovi zakázáno vstoupit do provozovny, pokud vykazuje příznaky nemoci covid-19 nebo nesplňuje podmínky dle bodu I/17 mimořádného opatření. Provozovatel je povinen splnění podmínek kontrolovat a zákazník je povinen splnění prokázat;

Nové lekce Race s Petrou

30 September 2021

Od října Vám nabízíme nově lekce Race Walker s Petrou Kovalčíkovou. Vždy ve středu 19 hodin, ve čtvrtek v 18 hodin a v neděli v 9.30 hodin.

Ranní lekce Race Walker

23 September 2021

Nově v rozvrhu skupinových lekcí nabízíme ranní lekce Race Walker (alpinning) s Marcelou vždy v úterý a ve čtvrtek v 6.30 hodin.

Sezóna wellness od středy 1. září

29 August 2021

Ve středu 1. září zahajujeme provoz wellness. Permanentky na wellness byly o dobu uzavření wellness prodlouženy. Těšíme se na Vás a prosíme o dodržování stanovených opatření. Upozorňujeme, že v případě využití karty Multisport bude účtován doplatek za wellness, pokud Váš pobyt přesáhne 90 minut.

Nová lekce Zumby

29 August 2021

Od pátku 3. září přidáváme do rozvrhu další novou lekci, a to Zumbu pod vedením nové lektory Terezy. Lekce se bude konat od tří osob. Lekce zumby trvá 50 minut. Zumba v sobě spojuje tvarování postavy, tanec a spontánní zábavu, protože při zumbě není dána pevná sestava jako při aerobiku. Cvičí se na jednotlivé skladby, které na sebe nenavazují. Na začátku lekce se tělo rozehřeje a protáhne na pomalejší skladbu, postupně se tempo zvyšuje. Během hodiny se střídá pomalé a rychlé tempo, aby mohlo dojít i ke spalování tuků. Při cvičení zumby se využívají kroky salsy, merengue, samby, mamba, flamenca, tanga a jiných tanců a také posilovací cviky. Na konci cvičení následuje zklidnění a protažení těla. Rezervujte si své místo v rezervačním systému zde 

Platnost prodloužena

20 May 2021

Sdělujeme, že platnost všech členských skupin, permanentek a depositu byla prodloužena o dobu uzavření sportcentra.

Mobilní aplikace

20 May 2021

Víte, že u nás můžete využívat i mobilní aplikaci pro rezervace lekcí? Dostupná je jak v Google Play, tak v App Store. Přihlašovací údaje jsou stejné jako do stávajícího rezervačního systému. Pokud již máte u nás vytvořen účet, nikdy si v mobilní aplikaci nezakládejte nový, data by nebyla propojena. Login je zpravidla Váš e-mail (vše malým, pozor na mezeru na konci). Pokud neznáte svoje heslo nebo se Vám nedaří přihlásit, obraťte se na nás na recepci nebo na mail info@sportcentrummalenovice.cz

Pravidelné zasílání výpisu z depositu

30 January 2020

Vážení klienti, spouštíme pravidelné zasílání výpisu změn depositu. Výpis obdržíte jedenkrát měsíčně na e-mailovou adresu, uvedenou při registraci. Prosíme Vás o kontrolu Vámi uvedených údajů tak, aby byly údaje aktuální. Případné dotazy adresujte prosím na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz. Děkujeme.

Karta Multisport

15 September 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium.