702 175 951

Willkommen

Registrace nového zákazníka
Registrace nového zákazníka je možná pouze osobně na recepci sportcentra, kde klient vyplní registrační formulář, obdrží čipovou kartu a budou mu přiděleny přihlašovací údaje do online rezervací včetně všech potřebných informací a podmínek k využívání služeb sportcentra. 
Platnost vloženého depositu je 12 kalendářních měsíců od posledního dobití karty. Není-li deposit ve stanovené lhůtě vyčerpán, propadá.
Účtenka v režimu EET při vložení depositu online Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenka je doručena na e-mail.

die Informationen für die Gäste

Hospodský kvíz nově v naší restauraci

Pijte s rozumem. 56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava - středa 21. 2. 2018 od 19 hodin v restauraci Sportcentrum. Chceš zažít víc, než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí tobě a tvým kamarádům skvělý zážitek na večer. Bude k tomu stačit tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě!...

Sbírej body na pizzu zdarma

V restauraci jsme pro Vás připravili možnost sbírat body za každou zakoupenou pizzu. Jedna pizza = jeden bod. Deset bodů = pizza zdarma dle výběru. Kartička je k dispozici u obsluhy baru.