702 175 951
Novinky a oznámenia

Zahájení provozu wellness

01 september 2020

Od úterý 1. září zahajujeme provoz wellness. Wellness je v provozu ve všední dny od 14.00 do 21.30 hodin, v sobotu a v neděli od 10.00 do 21.30 hodin. Jedná se o bezplavkovou zónu, v ceně je zapůjčení jedné osušky do wellness. Cena zůstává stejná jako v loňské sezóně, tedy 250 Kč základní vstup a 220 Kč vstup pro studenty a seniory. Nabízíme roční permanentku fitness + wellness, permanentku na vstupy do wellness nebo slevu z depositu dle výše vkladu. Wellness je v provozu do 30. 6. 2021.

Dětské kroužky od 7. 9.

01 september 2020

Pravidelně od pondělí 7. 9. nabízíme kroužky pro děti - pohybové aktivity v pondělí v 15 hodin, fly jógu v úterý v 14.30 a ve čtvrtek v 15 hodin. Platba za celý školní rok činí 1900 Kč. Tak neváhejte a přihlašte svoje děti, kapacita je omezená. Přihlášky a platba na recepci sportcentra. Lekce pro děti vede Terka, Kája a Maky.

Nové skupinové lekce

05 máj 2020

Ani v nucené pauze jsme nezaháleli a připravili pro Vás dvě nové skupinové aktivity a mnoho různých nových lekcí s novými lektory :) Vítáme u nás Terezu, Terezu, Marcelu, Káju a Maky a také Honzu a Jakuba A také vítáme našich 9 zbrusu nových sítí na Fly jógu a 13 zbrusu nových trampolínek na Jumping :) Lekce jsou vypsány v rozvrhu. Nabízíme také lekce pro děti a přidali jsme lekce Kondičního boxu s Jakubem. Exkluzivně v našem sportcentru můžete také využivat mobilní aplikaci Sportcentrum Malenovice jak pro iPhone, tak pro Android. Přihlašovací údaje použijete stejné jak do klasického rezervačního systému.

Pravidelné zasílání výpisu z depositu

30 január 2020

Vážení klienti, spouštíme pravidelné zasílání výpisu změn depositu. Výpis obdržíte jedenkrát měsíčně na e-mailovou adresu, uvedenou při registraci. Prosíme Vás o kontrolu Vámi uvedených údajů tak, aby byly údaje aktuální. Případné dotazy adresujte prosím na e-mail info@sportcentrummalenovice.cz. Děkujeme.

Nová tělocvična na skupinové lekce

17 október 2019

Od pondělí 21. října pro vás otevíráme druhou tělocvičnu na skupinové lekce - Sál 2 !!! Budou zde nově probíhat lekce: Kondiční box, Body Pump, GroupPole pro začátečníky, kruhový funkční trénink a také nové lekce, které spojují některé z našich lekcí - Box-Pump a také prodloužená lekce Box-Pump-Stretch. U nás se můžete vybít dosyta :)

Karta Multisport

15 september 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium.