702 175 951
News and announcements

Zařazujeme novou lekci Bosu pro začátečníky, poprvé v úterý 20. srpna

15 August 2019

Z důvodu velkého zájmu o lekce Bosu naší skvělé Lilly jsme se rozhodli zařadit v úterý další lekci Bosu, tentokrát pro začátečníky. Lekce se bude konat pravidelně v úterý v 17 hodin a začínáme netradičně už v úterý 20. 8. 2019. Již zavedené lekce Bosu v úterý a čtvrtek v 18 hodin zůstávají beze změny.

Kruháč pro rodiče s dětmi i bez dětí pokračuje i po prázdninách

07 July 2019

Máme pro vás skvělou zprávu, oblíbený prázdninový kruhový funkční trénink pro aktivní maminky s dětmi nebo i bez dětí, který vede Jirka, pokračuje dále. Lekce se koná pravidelně v pondělí a čtvrtek v 9 hodin. Cvičit můžete přijít jak s dětmi, tak i bez dětí, volba je na vás :) Dáte si pěkně do těla ve sportcentru a pak následně můžete pokračovat i v naší restauraci :) Lekce je vypsána v rezervačním systému v Sále 1 pod názvem Kruháč pro rodiče s dětmi nebo i bez dětí. Pojďte si zamakat s námi :) Bude to super.

Karta Multisport

15 September 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium.