702 175 951
Novinky a oznámení

Hospodský kvíz nově v naší restauraci

07 únor 2018

Pijte s rozumem. 56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava - středa 21. 2. 2018 od 19 hodin v restauraci Sportcentrum. Chceš zažít víc, než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí tobě a tvým kamarádům skvělý zážitek na večer. Bude k tomu stačit tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě! Každý týden nové otázky, každý týden odměňujeme nejúspěšnější týmy. Co udělat pro to, abys mohl hrát? Sestav tým (1-8 hráčů), vymysli pro něj originální název a přihlas jej na události Hospodský kvíz. Pak se už jen dostav se svým týmem včas na značky a nechte se provést večerem naším moderátorem. Vše potřebné dostanete na místě. Startovné za hráče je 50 Kč. Více informací a všechna místa kde se hraje Hospodský kvíz najdeš na www.hospodskykviz.cz a také www.facebook.com/hospodskykviz.

Sbírej body na pizzu zdarma

07 únor 2018

V restauraci jsme pro Vás připravili možnost sbírat body za každou zakoupenou pizzu. Jedna pizza = jeden bod. Deset bodů = pizza zdarma dle výběru. Kartička je k dispozici u obsluhy baru.

Polední menu v restauraci

07 únor 2018

Zveme Vás na polední menu v naší restauraci, nyní máte na výběr z 5 jídel, jedno ve variantě fitness. Ve stálé nabídce je také pizza. Cena menu je včetně polévky. Nabízíme zvýhodněnou cenu točené limonády. Nově nabízíme také dezerty k menu vlastní výroby za zvýhodněnou cenu.

Krém do solária zdarma

11 leden 2018

Při nákupu permanentky na 200 minut do solária obdržíte na recepci krém do solária 200 ml Sugary Vanilla od SuperTan zdarma. Využijte skvělé akce, ušetříte na částce za 1 minutu solária (8 Kč) oproti základní ceně (15 Kč) 47 % a získáte krém zdarma.

Nově v nabídce MultiSport CrossGym

01 listopad 2017

Máme skvělou zprávu pro držitele karty MultiSport, od listopadu 2017 jsme rozšířili nabídku služeb, na kterou lze uplatnit MultiSport, o CrossGym. Vyzkoušet můžete kruhový trénink CrossGym, který se koná pravidelně v pondělí a středu v 18.30 nebo Open Gym v otevírací době sportcentra od 6.30 do 22 hod.

Jirkův CrossGym kruhový trénink

15 září 2017

Od září nabízíme v pravidelných časech od 18.30 do 19.30 hodin vždy v pondělí a středu Jirkův CrossGym kruhový trénink, lekce vede Jirka Kilhof, základní cena činí 100 Kč, lze využívat slevu při platbě z depositu. Pojďte s námi vyzkoušet něco nového a rezervujte si místo na lekci. Těšíme se na vás.

Permanentky do solária

15 září 2017

Nově nabízíme permanentky do solária, 1 minuta již od 8 Kč. Permanentky nabízíme na 100 minut za 900 Kč nebo na 200 minut za 1600 Kč. Podmínkou nákupu permanentky je registrace klienta, registrovat se lze osobně při nákupu permanentky. Permanentka je platná 12 kalendářních měsíců, její čerpání je viditelné na online účtu.

Karta Multisport

15 září 2017

Ve Sportcentru Malenovice přijímáme kartu Multisport. Podmínkou je registrace v našem systému (vyplnění registračího formuláře). Kartu lze využít na jednu aktivitu denně, karta se nevztahuje na solárium a masáže.

Sezóna wellness zahájena 1. září

15 září 2017

1. září jsme zahájili sezónu wellness. Využít můžete saunu suchou, saunu s vývojníkem páry, tři hydromasážní vany, venkovní ochlazovací bazén, relaxační místnost a Kneippův chodník. Základní vstup činí 150 Kč (student a senior 120 Kč) a není časově omezen. Při registraci a platbě z vloženého depositu lze získat slevu až 30 %. Wellness je bezplavkové, standardně půjčujeme osušku. Přijďte vyzkoušet naše wellness.

Platnost vloženého depositu 12 měsíců

12 prosinec 2016

Upozorňujeme na končící platnosti depositu, vložených při otevření sportcentra (v listopadu a prosinci 2015). Deposit je platný vždy 12 kalendářních měsíců od posledního dobití karty. Po uplynutí doby deposit expiruje, není-li vyčerpán. Platnost prodloužíte vložením finanční částky (min. 100 Kč), do slevové skupiny jste řazeni dle výše posledního vkladu.
SLEDUJTE PROSÍM PLATNOST DEPOSITU A VČAS SI JEHO PLATNOST PRODLUŽTE.

Načíst starší zprávy