702 175 951
Novinky a oznámení

Státní svátek 28. října

22 říjen 2018

O státním svátku v neděli 28. října máme ve sportcentru běžnou otevírací dobu, tedy od 6.30 do 22.00 hodin - fitness, CrossGym, solárium, badminton, squash, stolní tenis. Wellness je v neděli otevřeno od 10.00 do 21.30 hodin. Vyzkoušejte také některou z našich skupinových lekcí - kruhový trénink, PUMP, Jógu pro všechny, Race Walker nebo nově pohybové aktivity a aerobic pro děti a novou prodlouženou lekci Začínáme ve fitness, která je určena pro všechny, kteří chtějí začít, ale neví jak na to a potřebují poradit. Začněte svou první hodinu ve fitness svátečně :) Pro komfortní rezervaci lekcí jsme spustili mobilní aplikaci pro platformu Android, pro iOS ji připravujeme. Restaurace je vám tento den k dispozici od 10.30 do 21.00 hodin.

Spartááá !!!

13 říjen 2018

Pozor! Jde do tuhého, na sobotu 27. 10. se hledá deset bojovníků k přežití sparťanského výcviku v crossgymové tělocvičně...kdo přežije, přesune se do dalšího levelu, kde všichni odložíme štít a kopí, protože nám stačí údery a kopy :) Kdo přežije, na náš účet hoduje...v řeckém stylu ve Sportcentrum restaurace. Lekci hledejte v rezervačním systému pod názvem Speciální dvouhodinovka s překvapením, lekce se koná dne 27. 10. od 9 hodin. Cena lekce je 199 Kč, na lekci se nevztahuje sleva dle ceníku.

NOVINKA Kondiční trénink

23 září 2018

V pátek 28. 9. 2018 v 16 hodin si můžete vyzkoušet NOVINKU - Kondiční cvičení. Lekce je zaměřena na problémové partie, posílení svalstva, podpoření fyzické zdatnosti. Cvičení je vhodné pro muže i ženy. Lekce vede nová lektorka Agáta. Délka trvání je 50 minut, kapacita je 15 osob, lekce se bude konat pravidelně v pátek v 16 hodin.

ZMĚNA CENÍKU, PLATNÁ OD 1. 9. 2018; ZMĚNA STORNO POPLATKŮ; NOVÝ WEB

01 září 2018

S platností od 1. 9. 2018 dochází ke změně v ceně služeb ve Sportcentru Malenovice. Rozšiřujeme depositní skupiny a upravujeme výši slev, která bude při dané výši vkladu poskytována. Doporučujeme zákazníkům, aby DALŠÍ VKLAD NA DEPOSIT ČINILI AŽ PO VYČERPÁNÍ JIŽ VLOŽENÉ ČÁSTKY tak, aby na již vložený deposit čerpali slevy ještě dle původní depositní skupiny. Jakmile bude vložena na deposit další hotovost, celá částka na účtu bude přiřazena do aktuální depositní skupiny dle výše vkladu. NOVĚ NABÍZÍME VE FITNESS MĚSÍČNÍ PERMANENTKY. UPRAVUJEME ÚČTOVÁNÍ STORNO POPLATKŮ – NOVĚ PEVNÁ ČÁSTKA u jednotlivých služeb individuálně; u míčovách sportů se začínají storno poplatky účtovat v případě storna 24 hodin a méně před datem rezervace; u sálových aktivit 6 a méně hodin před datem rezervace. Storno poplatky jsou uvedeny v obchodních podmínkách sportcentra v záložce rezervace. Ceník je uveden na webových stránkách sportcentra  a také v online rezervacích.
Aktualizovali jsme obchodní podmínky a návštěvní řád - k dispozici na webu nebo na recepci sportcentra.
Od září jsme pro vás připravili nové webové stránky, kde najdete velmi přehledně informace o sportcentru, týmu, diagnostice, nabízených aktivitách, ceník a otevírací dobu. Také zde pravidelně zveřejňujeme aktuality. Odkaz na stránky sportcentra .

Zahájení provozu wellness od 8. 9. 2018

01 září 2018

Provoz wellness bude zahájen v sobotu dne 8. 9.2018. Otevírací doba wellness zůstává stejná, úterý je vyhrazeno pro ženy, ostatní dny je wellness společné. Nově jsou zrekonstruovány hydromasážní vany a Kneippův chodník v nerez provedení. Základní cena za vstup do wellness byla zvýšena na 200 Kč, vstup není časově omezen. Pro možnost využití benefitů zaměstnavatele (např. Flexi Pass) nabízíme permanentku do wellness na 10 vstupů se slevou 5 % ze základní ceny.

Sálová cvičení nově - první týden zdarma

23 srpen 2018

Od pondělí 3. září spouštíme provoz nově klimatizovaných a plně vybavených sálů na skupinová cvičení a Race Walker. Ten nahrazuje dosud provozovaný alpinning. Jedná se o zcela nové pásy, kapacita lekce je 10 osob. V druhém sále nabídneme bosu, TRX, kondiční box, kruhový funkční trénink, PUMP, Kardiobox, Dance aerobic, Formování do plavek, Power jógu, Relax jógu, Creative jógu a Jógu zdravá záda. Rozjedeme to s novou aktivitou GroupPole. Dále nabídneme cvičení pro seniory - Aerobic a Zdravotní cvičení. Nebudou chybět ani pohybové aktivity pro děti, ty lze v prvním týdnu vyzkoušet a dále zapsat dítě na celý školní rok. V týdnu od 3. do 9. září si můžete aktivity ZCELA ZDARMA vyzkoušet v plně nabitém rozvrhu. Lekce je zdarma, pouze v případě storna lekce 6 a méně hodin před začátkem aktivity bude účtován storno poplatek 90 Kč (u seniorů 50 Kč). Pro rezervaci je tedy třeba mít na depositu hotovost ve výši příp. storno poplatku.Rozvrh je již zveřejněn v rezervačním systému, registrace do systému je možná osobně nebo online. Od září pro vás také spustíme mobilní aplikaci pro komfortní rezervace lekcí. Tak neváhejte a vyzkoušejte naše lekce a instruktory, BUDE VÁS TO BAVIT :)

Sbírej body na pizzu zdarma

07 únor 2018

V restauraci jsme pro Vás připravili možnost sbírat body za každou zakoupenou pizzu. Jedna pizza = jeden bod. Deset bodů = pizza zdarma dle výběru. Kartička je k dispozici u obsluhy baru.

Polední menu v restauraci

07 únor 2018

Zveme Vás na polední menu v naší restauraci, nyní máte na výběr ze 4 jídel. Cena menu je včetně polévky. Nabízíme zvýhodněnou cenu točené limonády.

Nově v nabídce MultiSport CrossGym

01 listopad 2017

Máme skvělou zprávu pro držitele karty MultiSport, od listopadu 2017 jsme rozšířili nabídku služeb, na kterou lze uplatnit MultiSport, o CrossGym. Vyzkoušet můžete kruhový trénink CrossGym, který se koná pravidelně v pondělí a středu v 18.30 nebo Open Gym v otevírací době sportcentra od 6.30 do 22 hod.

Permanentky do solária

15 září 2017

Nově nabízíme permanentky do solária, 1 minuta již od 8 Kč. Permanentky nabízíme na 100 minut za 900 Kč nebo na 200 minut za 1600 Kč. Podmínkou nákupu permanentky je registrace klienta, registrovat se lze osobně při nákupu permanentky. Permanentka je platná 12 kalendářních měsíců, její čerpání je viditelné na online účtu.

Načíst starší zprávy