702 175 951
Novinky a oznámení

Nová lekce Fit Salsa

08 březen 2019

Připravili jsme pro vás novou lekci Fit Salsy. Lekce se bude konat pravidelně v neděli v 18 hodin. Délka lekce je 50 minut, cena 110 Kč (vztahuje se sleva dle ceníku). Rezervace v rezevačním systému nebo v naší mobilní aplikaci Sportcentrum Malenovice (stejné uživatelské heslo). Fit Salsa – jedná se o formu intervalového tréninku - „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se zvyšuje a klesá s měnící se skladbou. Fit Salsa je plná latinskoamerických rytmů (salsa, merengue, reggaeton, flamenco, cha-cha, mambo, jive atd.), moderní hudby i hip hopu. Hudba je velmi hlasitá, jako na párty. Každý tanec má základní kroky, kdy součástí lekce jsou používány i aerobikové prvky. Lekce končí pomalou skladbou, kdy je proveden cool down (snížení tepové frekvence) a důležitý strečing.

Nová lekce Race pro rodiče s dětmi

13 leden 2019

Nově nabízíme pro rodiče s dětmi pravidelné lekce Race Walker, a to vždy v pondělí a čtvrtek v 9 hodin a v neděli od 15 hodin. Chcete si zpevnit postavu nebo se prostě jen zapotit? No jo ale nemáte kam dát děti, že? To ovšem vůbec nevadí, u nás jsou děti právě naopak vítány. Vemte nosítko či šátek a uvážeme na bříško nebo na záda a jdeme na to. Chůze je jednoduchý a účinný pohyb a může to být i zábava. S šátkem i nositkem případně pomůže lektorka Edita. Mákneme spolu na postavě a dobré náladě. Jsi-li rodič, který má rád pohyb, přidej se k nám.

Lekce Začínáme ve fitness

29 říjen 2018

Pravidelně v úterý od 17 do 17.50 hodin jsme zařadili novou lekci Začínáme ve fitness. Lekce vás připraví k tomu, abyste byli schopni absolvovat bez problémů a plnohodnotně lekce typu PUMP, GroupPole, kruhové tréninky, TRX a další. Na lekcích se budou probírat základní cviky, ze kterých se lekce skládají, budou opakovány teoretické základy, které následně budete schopni s lehkostí dále využívat, protože správně a precizně provedené cviky jsou základem. Získáte také základy cvičení ve fitness na strojích a s činkami. Cvičí si zde každý svým tempem, důraz je kladen na techniku, nikoliv na výkon. Proto to zvládnete vy, kteří začínáte, ale i vy, kteří jste ještě nezačali, ale máte chuť začít. Jsme tady pro vás.

ZMĚNA CENÍKU, PLATNÁ OD 1. 9. 2018; ZMĚNA STORNO POPLATKŮ; NOVÝ WEB

01 září 2018

S platností od 1. 9. 2018 dochází ke změně v ceně služeb ve Sportcentru Malenovice. Rozšiřujeme depositní skupiny a upravujeme výši slev, která bude při dané výši vkladu poskytována. Doporučujeme zákazníkům, aby DALŠÍ VKLAD NA DEPOSIT ČINILI AŽ PO VYČERPÁNÍ JIŽ VLOŽENÉ ČÁSTKY tak, aby na již vložený deposit čerpali slevy ještě dle původní depositní skupiny. Jakmile bude vložena na deposit další hotovost, celá částka na účtu bude přiřazena do aktuální depositní skupiny dle výše vkladu. NOVĚ NABÍZÍME VE FITNESS MĚSÍČNÍ PERMANENTKY. UPRAVUJEME ÚČTOVÁNÍ STORNO POPLATKŮ – NOVĚ PEVNÁ ČÁSTKA u jednotlivých služeb individuálně; u míčovách sportů se začínají storno poplatky účtovat v případě storna 24 hodin a méně před datem rezervace; u sálových aktivit 6 a méně hodin před datem rezervace. Storno poplatky jsou uvedeny v obchodních podmínkách sportcentra v záložce rezervace. Ceník je uveden na webových stránkách sportcentra  a také v online rezervacích.
Aktualizovali jsme obchodní podmínky a návštěvní řád - k dispozici na webu nebo na recepci sportcentra.
Od září jsme pro vás připravili nové webové stránky, kde najdete velmi přehledně informace o sportcentru, týmu, diagnostice, nabízených aktivitách, ceník a otevírací dobu. Také zde pravidelně zveřejňujeme aktuality. Odkaz na stránky sportcentra .

Zahájení provozu wellness od 8. 9. 2018

01 září 2018

Provoz wellness bude zahájen v sobotu dne 8. 9.2018. Otevírací doba wellness zůstává stejná, úterý je vyhrazeno pro ženy, ostatní dny je wellness společné. Nově jsou zrekonstruovány hydromasážní vany a Kneippův chodník v nerez provedení. Základní cena za vstup do wellness byla zvýšena na 200 Kč, vstup není časově omezen. Pro možnost využití benefitů zaměstnavatele (např. Flexi Pass) nabízíme permanentku do wellness na 10 vstupů se slevou 5 % ze základní ceny.

Sálová cvičení nově - první týden zdarma

23 srpen 2018

Od pondělí 3. září spouštíme provoz nově klimatizovaných a plně vybavených sálů na skupinová cvičení a Race Walker. Ten nahrazuje dosud provozovaný alpinning. Jedná se o zcela nové pásy, kapacita lekce je 10 osob. V druhém sále nabídneme bosu, TRX, kondiční box, kruhový funkční trénink, PUMP, Kardiobox, Dance aerobic, Formování do plavek, Power jógu, Relax jógu, Creative jógu a Jógu zdravá záda. Rozjedeme to s novou aktivitou GroupPole. Dále nabídneme cvičení pro seniory - Aerobic a Zdravotní cvičení. Nebudou chybět ani pohybové aktivity pro děti, ty lze v prvním týdnu vyzkoušet a dále zapsat dítě na celý školní rok. V týdnu od 3. do 9. září si můžete aktivity ZCELA ZDARMA vyzkoušet v plně nabitém rozvrhu. Lekce je zdarma, pouze v případě storna lekce 6 a méně hodin před začátkem aktivity bude účtován storno poplatek 90 Kč (u seniorů 50 Kč). Pro rezervaci je tedy třeba mít na depositu hotovost ve výši příp. storno poplatku.Rozvrh je již zveřejněn v rezervačním systému, registrace do systému je možná osobně nebo online. Od září pro vás také spustíme mobilní aplikaci pro komfortní rezervace lekcí. Tak neváhejte a vyzkoušejte naše lekce a instruktory, BUDE VÁS TO BAVIT :)

Sbírej body na pizzu zdarma

07 únor 2018

V restauraci jsme pro Vás připravili možnost sbírat body za každou zakoupenou pizzu. Jedna pizza = jeden bod. Deset bodů = pizza zdarma dle výběru. Kartička je k dispozici u obsluhy baru.

Polední menu v restauraci

07 únor 2018

Zveme Vás na polední menu v naší restauraci, nyní máte na výběr ze 4 jídel. Cena menu je včetně polévky. Nabízíme zvýhodněnou cenu točené limonády.

Nově v nabídce MultiSport CrossGym

01 listopad 2017

Máme skvělou zprávu pro držitele karty MultiSport, od listopadu 2017 jsme rozšířili nabídku služeb, na kterou lze uplatnit MultiSport, o CrossGym. Vyzkoušet můžete kruhový trénink CrossGym, který se koná pravidelně v pondělí a středu v 18.30 nebo Open Gym v otevírací době sportcentra od 6.30 do 22 hod.

Permanentky do solária

15 září 2017

Nově nabízíme permanentky do solária, 1 minuta již od 8 Kč. Permanentky nabízíme na 100 minut za 900 Kč nebo na 200 minut za 1600 Kč. Podmínkou nákupu permanentky je registrace klienta, registrovat se lze osobně při nákupu permanentky. Permanentka je platná 12 kalendářních měsíců, její čerpání je viditelné na online účtu.

Načíst starší zprávy